Uudised
- Mart Saa: Just nüüd on õige aeg uus korter osta, oma koduks või investeeringuks
- Veel on võimalik soetada korter Kodukolde elurajooni viimases etappis
- Arco Vara osales sisustusmessil „Interjöör 2012"
- Uus ja eksklusiivne ärimaja Tallinna südames - Navigator
- Uuenevas Švetsi Majas on võimalik üürida esinduslikke büroopindasid
Ettevõtte uudised
Pressiteade: Arco Vara ühines ausa hinnastamise leppega „Euro hinda ei tõsta“
08.09.2010,
Arco Vara kontsern liitus ausa hinnastamise leppega, kohustudes euro kasutuselevõtmise käigus mitte tõstma põhjendamatult teenuste ja kinnisvara hindasid.
„Hindame kõrgelt erinevate organisatsioonide pingutusi lükkamaks ümber väga levinud hinnatõusu müüti, mis on seotud euro kasutusele võtmisega. Arco Vara ei tõsta eurole üleminekul hindasid ja seetõttu liitusime ka antud leppega,“ sõnas Arco Vara AS juhatuse liige Lembit Tampere.
„Euro hinda ei tõsta“ leppe eestvedajaks on Eesti Kaubandus-Tööstuskoda; Pangaliit oli koos paljude teiste erialaorganisatsioonide ja Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ning Rahandusministeeriumiga kaasatud leppe koostamisse. „Euro hinda ei tõsta“ märgi õiglast kasutamist jälgib koos tarbijatega ka Tarbijakaitseamet.
„Euro hinda ei tõsta“ ehk ausa hinnastamise leppe eesmärgiks on ära hoida põhjendamatu kaupade ja teenuste hindade tõstmine euro kasutuselevõtmise käigus. Lepinguga liitumine on vabatahtlik ning leppega liitudes annab ettevõtja lubaduse, et seoses eurole üleminekuga järgitakse head tava ja ei tõsteta põhjendamatult hindu.
Lisainfo:
Lembit Tampere
Arco Vara AS
Juhatuse liige
Tel: 614 4630
Urve Nõgu
Arco Vara AS
Divisjonide turundus
Tel: 614 4501