Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Tutvuge meie andmekaitsetingimustega.

Andmekaitsetingimused
Kaasiku Vaata kõiki projekte Tammi tee kinnistud Tabasalus

Äri- ja tootmismaa krundid Tallinna piiril - Hea kodu sinu ärile

Müügiinfo: Kaarel Paap
Tutvu lähemalt
Helista: +372 5332 2451

Äri- ja tootmismaa krundid Tallinna piiril - Hea kodu sinu ärile

Asukoht

Üles

Saha-Loo tee kruntide asukohta iseloomustab hea ühendus Tallinna ringtee ja Lasname linnaosaga. Tulevase Väo ristmiku valmimine kindlustab ligipääsu kõikidest suundades nii Tallinnast väljasõidul kui sissesõidul ja tagasipööreteks. Kruntide asukoht on Tallinna Peterburi maantee ja Saha-Loo tee sõlmpunktis millest on hea ühendus Vana–Narva mnt tööstuspiirtkonna, Muuga Sadama, Tallinna ringtee, Lasnamäe ja Tallinn-Peterburi maanteega.

Hea ühistranspordi võrk ning transpordiühendus Tallinna ringtee, Lennujaama ja Muuga sadamaga annab tööandjatele võrreldes muude piirkondadega palju eeliseid töötajate, lõpptarbijate ja B2B klientide leidmisel. Viimase aja suurematest projektidest võib esile tuua lähinaabruses paiknevad 27 ha suuruse Nehatu Logistikapargi, ca 60 000 m2 VGP Park Nehatu ja Tondiraba Tööstuspargi. Klientide huvi piirkonna vastu näitab lähiaastatel kasvutrendi ja lisandub ka uusi kinnisvaraarendusi. Arendused toimuvad kõigis segmentides lao- ja kaubanduspindade lõikes. Mahtu arvestades on ülekaalus peamiselt logistika- ja tööstussektori kinnisvaraarendused.

TUTVUSTUS

Üles

Müüa äri- ja tootmismaa krundid Saha loo tee 10 ja Ämma tee 73. Üürile anda ärihooned.


Saha-Loo tee 10  

Hoone ehitusalune pind 6700 m². Maksimaalne korruste arv 1-3 korrust, krundi suurus 16 871 m². 
Kõik krundivälised sadevee,tarbevee ja kanalisatsioonitrassid on välja ehitatud. Rajatud asfaltkattega ligipääsuteed ning tänavavalgustus.

Krundi hinnas sisaldub liitumine elektrer, tarbevee ja gaasiga (elektrivõimsus 3x250A 167 kW, tarbeveemaht 6,02 m³/d ja gaasivõimsus 0,698MW), liitumispunktid välja ehitatud .

Ämma tee 73

Hoone ehitusalune pind 5800 m². Maksimaalne korruste arv 1-3 korrust, krundi suurus 14 470 m².

Kõik krundivälised sadevee,tarbevee ja kanalisatsioonitrassid on välja ehitatud. Rajatud asfaltkattega ligipääsuteed ning tänavavalgustus.

Krundi hinnas sisaldub liitumine  elektri, tarbevee ja gaasiga (elektrivõimsus 3x250A 167 kW, tarbeveemaht 6,02 m³/d ja gaasivõimsus 0,698MW), liitumispunktid välja ehitatud.

 

 

Asukoht

Üles
Linn Jõelähtme vald
Linnaosa Iru küla
Tänav Saha-Loo tee
Hea kodu sinu ärile
EST ENG RUS
Menüü