https://www.arcovara.ee/327843
For sale - house Vabaduse 13, Rakvere linn, Lääne-Viru maakond
Details
| ID: | 327843 | www.arcovara.ee/327843 |
| Address: | Vabaduse 13, Rakvere linn, Lääne-Viru maakond |
| Nr. of rooms: | 6 |
| Size: | 148.00 m² |
| Land size: | 600.00 m² |
| Energy class: | Energy class not set |
| Transaction type: | For sale |
| Object type: | House |
| Other: | Electricity, Industrial Electricity, Electricity 16A, Asula vesi, Linnatransport, Aiaga piiratud territoorium, Suletud sisehoov, Boiler, Abihoone, Köögimööbel, Shower, Telephone, Natural ventilation, A separate kitchen |
| Nr. of floors: | 2 |
| Build year: | 1920 |
| Object state: | Completed |
| Property type: | Immovable |
| Cadastral number: | 66301:016:0060 |
| Parking type: | Close by(free), In the yard (free), On the street(free) |
| Building structure type: | Loghouse |
| Sewer: | Central |
| Heating: | Stove, Air source heat pump |
Price
| Price | 129 000 € |
| Price per m² | 871.6 € |
Description
Rakvere kesklinnas aadressil Vabaduse tn 13 müüa maja või ärihoone.
Elamus on ahjuküte ja lisaks on olemas ka õhksoojus pump.
Tsentraalsed vee ja kanalisatsiooni liitumised olemas, lisaks oma puurkaev.
Esimesel korrus asuvad 2 magamistuba, avar elutuba, kaks kööki, duširuum/ wc ja trepp II korrusele
Teisel korrusel asuvad 3 magamistuba.
Kinnistu suurus on 600m², ehitusalust pinda saab suurendada 33%
Hea asukoht üüri või ärimajaks.
Last modified: 2026-05-07 11:28:48
Ask the broker
Andrus Peiel
Head of Rakvere Office / Chief Broker
| Mobile | +372 527 1011 |
| Telephone | +372 324 0888 |
| Languages | ![]() ![]() |
| andrus.peiel@arcovara.ee | |
| View broker objects (34) | |