Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Tutvuge meie andmekaitsetingimustega.

Andmekaitsetingimused
Angerja 14 Vaata kõiki projekte Kaasiku

Öpiku maja - Üürile anda esinduslikud büroopinnad Ülemiste Citys!

Müügiinfo: Kaarel Paap
Tutvu lähemalt
Helista: +372 5332 2451

Öpiku maja - Üürile anda esinduslikud büroopinnad Ülemiste Citys!

Tutvustus

Üles

Eesti astronoomiakoolkonna ühe rajaja Ernst Öpiku järgi nime saanud 13-korruseline esinduslik büroohoone vaadetega lennujaamale, Ülemiste järvele ja Tallinna vanalinnale on disainitud arvestama kõiki kaasaegse ettevõtte vajadusi – stiilne ja esinduslik ning samaaegselt igakülgselt läbimõeldud ja efektiivne. Innovaatilist ettevõtlust toetavasse Ülemiste City linnakusse hästisulanduv ärihoone valmis aastal 2016.

Saadaval on veel vaid parimad korrused (10.-13.)!

 

Sisekujundusest

Üles

Sisekujunduses on üürnikel võimalik valida kolme standardlahenduse vahel ning leida endale sobiva suurusega büroo, sest 1256-ruutmeetriseid tüüp-korruseid saab kasutada nii ühe suure büroona kui jagatuna kuni kaheksaks eraldiseisvaks kontoriks. Hoone esimesel korrusel on avar fuajee hubaseks kohtumispaigaks ja kohvik mugavaks lõunaks, millele pakuvad vaheldust mitmed eriilmelised toidukohad mujal Ülemiste Citys. Kaasaegsetele invanõuetele vastavas hoones on 6 lifti, mis võimaldab kiiret liikumist nii töötajale kui külastajatele. 0-korrusele on planeeritud töötajate jalgrattaparkla ja mõnusalt parkimiskohti autodele, samuti on parkimisvõimalused maja lähedal erinevates parklates. Sissepääs hoonesse on tagatud 24/7.

Öpiku maja projekt vastab LEED Gold sertifikaadi nõuetele, mis tagab hoone energiatõhususe ja keskkonnasõbralikkuse. Hoone on projekteeritud vastavaks B-enegiaklassi nõuetele, mis hoiab kütte- ja jahutuskulud väga madalal.

Büroode sisekliimat saab reguleerida vastavalt oma soovile ja vajadusel ka erinevate ruumide kaupa.

 

Ülemiste City

Üles

Ülemiste City on Tallinna lennujaama vahetus läheduses asuvale endise Dvigateli tehase territooriumile loodud kaasaegne linnak, kus tegutseb sadu innovaatilisi ettevõtteid ja eriilmelisi organisatsioone. Linnaosa eesmärgiks on tõusta suurimaks teadmistele tuginevaks majanduskeskkonnaks Baltimaades ja kasvada 2025. aastaks ööpäevaringselt toimivaks multifunktsionaalseks linnakuks, mis ühendab 15 000 töötajat ja 5 000 elanikku

 

Asukoht

Üles
Linn Tallinn
Linnaosa Lasnamäe
Tänav Valukoja
Maja nr. 7
Üürile anda esinduslikud büroopinnad Ülemiste Citys!
EST ENG RUS
Menüü