Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Tutvuge meie andmekaitsetingimustega.

Andmekaitsetingimused
Rannaniidu Kodud Vaata kõiki projekte Meloni 33, Tartu

Roheline 3, Viljandi - Uus Ärihoone Viljandis

Müügiinfo: Aime Opermann
Tutvu lähemalt
Helista: +372 527 5985

Roheline 3, Viljandi - Uus Ärihoone Viljandis

Uus Ärihoone Viljandis!

Üles


Roheline tn 3 kinnistule valmib 2024.a. jooksul uus äri- ja laohoone, millel välja üüritavat pinda kuni 1032,9 m². Hoonesse on projekteeritud 6 eraldi sissepääsuga äripinda, millest igaüks koosneb kontorist ja laopinnast. Võimalus rentida kogu hoone või väiksemate boksidena näiteks 170 m² või 340 m². Vaheseinu on võimalus planeerida vastavalt kliendi soovile. Roheline tn 3 on logistiliselt väga hea asukohaga, Viljandi ühe olulisema ja tihedama liiklusega peatänava Tallinna tänava lähedal, kus lisaks väiksematele sõidukitele väga hea ligipääs ka suurematele veokitele. Antud piirkonda on juba koondunud paljud ettevõtteid nagu Dayoff sisustuskaubamaja, Decora, Magazin, Stokker, Autoekspert, Raeli autokeskus, Eesti Keskkonnateenused, Maxima, mitmed autoesindused jt teenindus- ja kaubandusettevõtted. Uue ärihoone välisviimistluses on kasutatud helehalle sandwich-paneele. Tõstuste ja akende raamistus on tehtud tumehalli ja rohelise valtspleki või fassaadiplaadiga. Aknad ja uksed on tumehallid ning tõstväravad on helehallid. Iga äripinna jaoks paigaldatakse esifassaadile valgusreklaam. Hoone katusele rajatakse päikesepaneelidest elektritootmisjaam. Ärihoone varustatakse soojaga linna kaugküttevõrgu baasil. Sooja tarbevee valmistamine toimub soojussõlmes, mis asub tehnilises ruumis. Hoone varustatakse radiaatorkütte süsteemiga. Hoone bürooosa varustatakse mehaanilise sissepuhke-väljatõmbe ventilatsiooniga. Ruumide õhuvahetus on leitud vastavalt normidele ja projekti tehnoloogilises osas esitatud nõudmistele. Ladude ventileerimiseks nähakse ette kompensatsiooniõhuga väljatõmbesüsteemid. Väljatõmbe ventilaatorid asuvad hoone katusel. Lao, tehniliste ruumide ja kontorite vahelised seinad rajatakse 150mm paksusest väikeplokist. Kontori vaheseinad kergkonstruktsioonis metallkarkassseinad. Iga äripinna ette rajatakse 2 parkimiskohta ning lisaks veel 7 kohta külalistele - kokku 19 parkimiskohta. Jalakäijate ja autode pääs krundile on planeeritud lõunast, Roheliselt tänavalt. Mahasõit tänavalt ning krundisisesed teed ja platsid kaetakse asfaltkatendiga. Jalgteed kaetakse sillutuskiviga. Hoone pikkus 60,4 m, laius 18,2 m, kõrgus 6,2 m. Ehitise valmimine on planeeritud 2024.a. lõpuks.

 

Uus-äri-ja laohoone Viljandis

Üles

Roheline tn 3 kinnistule valmib 2024.a. jooksul uus äri- ja laohoone, millel välja üüritavat pinda kuni 1032,9 m².

 

Hoonesse on projekteeritud 6 eraldi sissepääsuga äripinda, millest igaüks koosneb kontorist ja laopinnast.

Võimalus rentida kogu hoone või väiksemate boksidena näiteks 170 m² või 340 m². Vaheseinu on võimalus planeerida vastavalt kliendi soovile.

 

Roheline tn 3 on logistiliselt väga hea asukohaga, Viljandi ühe olulisema ja tihedama liiklusega peatänava Tallinna tänava lähedal, kus lisaks väiksematele sõidukitele väga hea ligipääs ka suurematele veokitele.

Antud piirkonda on juba koondunud paljud ettevõtteid nagu Dayoff sisustuskaubamaja, Decora, Magazin, Stokker, Autoekspert, Raeli autokeskus, Eesti Keskkonnateenused, Maxima, mitmed autoesindused jt teenindus- ja kaubandusettevõtted.

 

Uue ärihoone välisviimistluses on kasutatud helehalle sandwich-paneele. Tõstuste ja akende raamistus on tehtud tumehalli ja rohelise valtspleki või fassaadiplaadiga. Aknad ja uksed on

tumehallid ning tõstväravad on helehallid. Iga äripinna jaoks paigaldatakse esifassaadile valgusreklaam.

Hoone katusele rajatakse päikesepaneelidest elektritootmisjaam.

 

Ärihoone varustatakse soojaga linna kaugküttevõrgu baasil. Sooja tarbevee valmistamine toimub soojussõlmes, mis asub tehnilises ruumis. Hoone varustatakse radiaatorkütte süsteemiga.

Hoone bürooosa varustatakse mehaanilise sissepuhke-väljatõmbe ventilatsiooniga. Ruumide õhuvahetus on leitud vastavalt normidele ja projekti tehnoloogilises osas esitatud nõudmistele.

Ladude ventileerimiseks nähakse ette kompensatsiooniõhuga väljatõmbesüsteemid. Väljatõmbe ventilaatorid asuvad hoone katusel.

 

Lao, tehniliste ruumide ja kontorite vahelised seinad rajatakse 150mm paksusest väikeplokist.

Kontori vaheseinad kergkonstruktsioonis metallkarkassseinad.

 

Iga äripinna ette rajatakse 2 parkimiskohta ning lisaks veel 7 kohta külalistele - kokku 19 parkimiskohta.

 

Jalakäijate ja autode pääs krundile on planeeritud lõunast, Roheliselt tänavalt. Mahasõit tänavalt ning krundisisesed teed ja platsid kaetakse asfaltkatendiga. Jalgteed kaetakse sillutuskiviga.

 

Hoone pikkus 60,4 m, laius 18,2 m, kõrgus 6,2 m.

 

Ehitise valmimine on planeeritud 2024.a. lõpuks.

 

Asukoht

Üles
Linn Viljandi linn
Linnaosa Viljandi linn
Tänav Roheline
Maja nr. 3
Uus Ärihoone Viljandis

Hinnakiri & plaanid

Üles

Hinnatabel

Sorteerimiseks kliki tabeli tulba nooltel:

Vaata kogu tabelit
Korteri nr. Aadress Korrus Tubade arv M2 Hind Staatus Märkus
1 Roheline 3 160.00 1 280
stdClass Object
(
  [id] => 332434
  [floor_nr] => 0
  [broker_id] => 11567
  [apartment_nr] => 1
  [nr_rooms] => 0
  [area_size] => 160.00
  [transaction_price] => 1280.00
  [is_booked] => 0
  [land_size] => 0.00
  [cadastral_number] => O:8:"stdClass":1:{s:15:"cadastralNumber";s:14:"89705:001:0034";}
  [street] => Roheline
  [house_nr] => 3
  [info_comment] => 
  [info_balconies] => 
  [info_plans] => 
  [status_descriptor] => 
  [booked_until] => 0000-00-00
  [cache] => web
)
vaba
2 Roheline 3 170.00 1 360
stdClass Object
(
  [id] => 332435
  [floor_nr] => 0
  [broker_id] => 11567
  [apartment_nr] => 2
  [nr_rooms] => 0
  [area_size] => 170.00
  [transaction_price] => 1360.00
  [is_booked] => 0
  [land_size] => 0.00
  [cadastral_number] => O:8:"stdClass":1:{s:15:"cadastralNumber";s:14:"89705:001:0034";}
  [street] => Roheline
  [house_nr] => 3
  [info_comment] => 
  [info_balconies] => 
  [info_plans] => 
  [status_descriptor] => 
  [booked_until] => 0000-00-00
  [cache] => web
)
vaba

Plaanid ja failid

EST ENG RUS
Menüü