https://www.arcovara.ee/348009
Продаётся квартира Friedrich Reinhold Kreutzwaldi 59c, Võru linn, Võru maakond
Подробности
| ID: | 348009 | www.arcovara.ee/348009 |
| Адрес: | Friedrich Reinhold Kreutzwaldi 59c, Võru linn, Võru maakond |
| Количество комнат: | 2 |
| Размер: | 50.10 m² |
| Класс энергетической эффективности: | C |
| Тип сделки: | Продается |
| Тип объекта: | Апартаменты |
| Прочее: | Паркет, Окна, Центральная вода, Общественный транспорт, Соседский дозор, Лифт, Новая канализационная система, Высокие потолки, Открытая кухня, Кухонная мебель, Сауна, Возможность замены мебели, Запираемая лестничная площадка, Старальная машина, Холодильник, Душ, Принудительная вентиляция |
| Количество этажей: | 3 |
| Этаж: | 2 |
| Год постройки: | 1981 |
| Состояние объекта: | Законченное |
| Тип недвижимости: | Квартирная собственность |
| Кадастровый номер: | 91901:010:0041 |
| Тип парковки: | На улице (бесплатно), Во дворе (бесплатно) |
| Канализация: | Центральная |
| Отопление: | Центральная теплофикация |
Цена
| цена | 105 000 € |
| Цена за м² | 2095.8 € |
Описание
Müügile on tulnud suurepärase asukohaga 2-toaline korter, II korrusel.
Ideaalne investeeringuobjekt
Korter sobib suurepäraselt nii isiklikuks elamiseks kui ka tulusaks investeeringuks. Tänu unikaalsele asukohale Tamula järve kaldal, mugavale planeeringule ja saunale on korteril kõrge potentsiaal lühiajaliseks rendiks või stabiilseks pikaajaliseks üürituluks. Madalad ülalpidamiskulud ja maja kaasaegne tehniline seisukord tagavad investeeringu pikaajalise väärtuse ja madalad jooksvad kulud.
Korteri eelised ja planeering
Mugaval 2. korrusel asuv korter on valgusküllane ja läbimõeldud planeeringuga. Kodu tõeliseks pärliks on elutoast avanev vaade lummavale Tamula järvele ning rõdu, kus nautida hommikukohvi või õhtuseid päikeseloojanguid. Lõõgastumiseks on korteris olemas oma saun.
Korteri juurde kuulub isiklik parkimiskoht ja panipaik I korrusel.
Hoone ja tehnilised andmed
Tegemist on 2019. aastal täielikult renoveeritud endise tehasehoonega, mis on saanud täiesti uue kaasaegse ilme ja sisu. Maja iseloomustavad kõrged laed, avarad aknad ja helipidavad raudbetoonist vahelaed ning Fibo plokist vaheseinad.
- Küte: Säästlik tsentraalne kaugküte (mugav põrandaküte), mis on ruumipõhiselt termostaatidega reguleeritav.
- Ventilatsioon: Korteripõhine individuaalne soojustagastusega ventilatsioonisüsteem, tagades alati värske siseõhu.
- Aknad: Soojapidavad 3-kordsed klaaspaketid.
- Energiatõhusus: C-klass.
- Side: Kiire interneti valmidus (valguskaabel).
- Tehnovõrgud (elekter, küte, vesi, kanalisatsioon) renoveerimise käigus uuendatud.